CHANGE
LANGUAGE

 


شركت بـهار ماشـين البـرز يكي از شركت های سازنده خطوط و ماشين آلات در زمينه بسته بندی می باشد که از سال 72 شروع به كارنموده و تاكنون مشغول به كار می باشد. اين شركت كار خود را در رابطه با ساخت و طراحی قطعات دقيق در شاخه صنايع موشكی و نظامی شروع نموده و تا سال 84 ادامه داده است و با توجه به پتانسيل های كاری در حوزه طراحی ، ساخت، كنترل كيفيت و مديريت منابع انساني و توانايي های بالقوه ، كار خود را از سال 84 به بعد گستـرش داده و توانـسته است در زمينه سـاخت خطوط و ماشين آلات بسته بندی رضـايت مشتريان خود را جلب نمايد.

 

گواهینامه ها و استانداردها

شركت بـهار ماشـين البـرز دارای گواهینامه های بین المللی ISO 9001:2015 و ISO 10004:2012 در مدیریت و کیفیت محصول، همچنین دارای نشان استاندارد اتحادیه اروپا

 

چـشــم انــداز

انتخاب اول صنايع شوينده، غذايي، شيميايي، دارويي و آرايشي بهداشتي

 

اهــداف

- توليد بهترين و با كيفيت ترين دستگاه ها براساس تكنولوژي روز دنيا
- كسب سهم بازارهاي داخلي و خارجي
- ارزش هاي سازماني
- تعالى و بهبود مستمر فعاليت ها
- تعهد به پرورش استعدادها
- تعامل و شايسته سالاري
- كاهش بهاي تمام شده
- افزايش توليد ساليانه به 100 دستگاه

 

خـدمــات پـس از فــروش

با بهره مندی از كادرفنی كار آزموده و نيروهاي متخصصي كه تلفيقي از علم و تجربه هستند، پس از نصب و راه اندازي، خدمات پس از فروش با كيفيت بسيار بالا براي مشتريان ارائه مي گردد.

 

مشــتـريـان مطــرح در حــوزه صنـايـع بسـتـه بـنـدي

از ميان مشتريان مطرح در حوزه صنايع بسته بندي مواد غذايي و شوينده و دارويي كه اين شركت افتخار ساخت دستگاه را براي آنها داشته است مي توان به چند نمونه از اين شركت ها مانند پاك، صباح، پگاه، داروگر، تولي پرس، توليد دارو، پديده شيمي قرن (اكتيو)، فيروز، عمادآرا، به بان شيمي، الوزير (عراق)، آريا صحت (افغانستان)، شيميايي شمين (برندوايتكس)، شهد گيران (گلاب نبي)، زم زم، پاك يوم، سينولكس، پاكسان، نفت ري سان، پاكشو، كراپ ايران و گينديوار (تركمنستان) اشاره نمود.


www.baharmachine.ir

نشانی : تهران
کیلومتر 20 جاده قدیم کرج ، شهر قدس ، میدان قدس ، خیابان امام زاده ، خیابان گلبرگ جنوبی ، گلچین یک (روبروی آتش نشانی) پلاک 2
تلفن (خط ویژه) : 46891932 - 021
فاکس : 46891932 - 021


ایمیل : info@baharmachine.ir
تلگرام : telegram.me/baharmachine